My Fantastic Park – Tutaj znajdziesz swój park rozrywki!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – darmowe gry

W kolorowej grze na przeglądarkę My Fantastic Park czeka na Ciebie prawdziwa przyjemność z gry. Zanurz się w świat symulacji lunaparku jakiej jeszcze świat nie widział! Przesłodkie grafiki, interesujące i liczne opcje w grze – wszystko to można znaleźć w grze strategicznej online My Fantastic Park. Wciel się w rolę menadżera własnego lunaparku! Oczaruj swoich gości najpiękniejszymi kolejkami i skuterami.


My Fantastic Park

Darmowa przyjemność z gry

W My Fantastic Park możesz grać całkowicie za darmo! Zarejestruj się już teraz i iprzeżyj niesamowitą przyjemność z gry w przeglądarce.

Możliwości darmowych gier online

My Fantastic Park oferuje fantastyczne możliwości kształtowania własnego lunaparku. Wznoś zapierające dech w piersiach atrakcje i rozkoszuj się grą.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia My Fantastic Park

Historia powstania My Fantastic Park jest znana wszem i wobec. Dokładniej rzecz ujmując przez swoje działania w grze wpływasz na jej przebieg, przy czym do Twojej możliwości stoją niezliczone funkcje. Od elementów gier społecznościowych, dzięki którym możesz na przykład odwiedzać lunaparki swoich przyjaciół, po przeróżne atrakcje, które budujesz, aby przyciągnąć heterogeniczne grupy klientów. Zachwyć swoim parkiem rozrywki kobiety, dzieci, mężczyzn i seniorów.

My Fantastic Park – Rozliczne funkcje

Darmowe gry online takie jak My Fantastic Park oferują różnorodne opcje i bogate możliwości. Przeżyj nadzwyczajną grę przeglądarkową i stwórz osobistą oazę rozrywki z bokserami, karuzelami dla dzieci i łańcuchowymi, czarodziejem, przygodowymi placami zabaw, pokazem fok, wieżą freefall, space shuttle, ośmiornicą, pokazem kaskaderów i statkową huśtawką. Zrealizuj swoje lunaparskie marzenia w My Fantastic Park i dowiedź, że jesteś pomysłowym i strategicznie planującym dyrektorem wesołego miasteczka. Wznoś stopniowo swój lunapark, zarabiaj lunadolary i zgarniaj punkty doświadczenia. Życzymy Ci doskonałej i czarownej zabawy w tej wyjątkowej symulacji lunaparku.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Graj za darmo w gry Upjers

U nas może grać każdy, kto tylko ma na to ochotę. Już od 2006 roku firma Upjers GmbH & Co. KG z Bambergu projektuje i produkuje gry komputerowe online na przeglądarkę – darmowe gry, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce. Pobieranie i instalacja nie są konieczne w przypadku darmowych gier online.

Forum - My Fantastic Park