My Fantastic Park – Graj online

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Fantastyczna symulacja lunaparku

Fantastyczny świat Fantastic-Park jest wyjątkowy w każdym aspekcie. W zabawnej grze przegladarkowej My Fantastic Park budujesz swój własny park rozrywki. Jako dyrektor lunaparku z ambicjami, chcesz go naturalnie ukształtować jak najładniej. W tym celu stoją do Twojej dyspozycji liczne czadowe opcje i atrakcje najróżniejszego rodzaju.


My Fantastic Park

Grach przeglądarkowych gratis

Fantazyjna symulacja gwarantuje darmową zabawę w przeglądarce. W My Fantastic Park można grać od początku do końca za darmo!

Możliwości symulacji parku rozrywki

Gra My Fantastic Park oferuje ciekawe opcje i rozliczne możliwości, dzięki którym możesz wprawić w zachwyt gości odwiedzających Twój lunapark.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia My Fantastic Park

To Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój fantastyczny lunapark. Im bardziej zaawansowany jesteś ws grze, tym więcej możliwości stoi też do Twoje dyspozycji. Odkryj opcje pasjonującej i nadzwyczajnej gry przeglądarkowej My Fantastic Park i dołącz za darmo do wspólnoty dyrektorów lunaparków. Wszystko czego potrzebujesz do gry to komputer z dostępem do internetu i ważny adres email. Po spełnieniu tych warunków nic nie stoi na przeszkodzie w rozpoczęciu fantastycznej zabawy w symulacji online My Fantastic Park.

Różnorodne funkcje

Gra My Fantastic Park oferuje różnorodne funkcje i liczne możliwości, dzięki którym nikomu się w grze ani przez chwilę nie nudzi. Codziennie możesz zawierać nowe wirtualne przyjaźnie, usuwać ze swojego parku kamienie, korzenie i innego rodzaju przeszkody oraz zbierać wartościowe surowce, których potrzebujesz z kolei do budowy atrakcji w swoim lunaparku. Wciel się w rolę dyrektora parku rozrywki i zbuduj swoją pierwszą atrakcję – rzut w puszki. Im bardziej rozwinięty jest Twój lunapark, tym większe dochody odbierasz codziennie z kasy za bilety wstępu, które z kolei umożliwiają Ci inwestycje w rozbudowę lunaparku. Zagraj już teraz za darmo w symulację parku rozrywki!

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Za darmo online: gry Upjers

Można w nie grać za darmo, przy czym nie jest tu konieczne ani pobieranie, ani instalacja. Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga kreuje i publikuje darmowe gry na przeglądarkę dla szerokiej publiki. W ten rodzaj gier przeglądarkowych online można grać wygodnie bezpośrednio w przeglądarce. Tematyka gier sięga tu od symulacji lunaparku po poszukiwanie skarbów.

Forum - My Fantastic Park