My Fantastic Park – Zarządzaj własnym parkiem rozrywki!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Niezła jazda w rollercoasterze

My Fantastic Park to niezła jazda bez trzymanki! W grze strategicznej online My Fantastic Park kreujesz swoją własną oazę rozrywki. Zarządzasz swoim własnym parkiem rozrywki, w którym budujesz atrakcje, kolejki, sklepy z pamiątkami, stoiska z przekąskami i upiększasz swój areał parkowy różnego rodzaju dekoracjami. Im bardziej atrakcyjny Twój lunapark, tym więcej odwiedzających przyciąga również codziennie, dzięki czemu wzrastają Twoje dochody.


My Fantastic Park

Zostań dyrektorem parku

Jak tylko zakończysz wprowadzenie do gry, rozpoczynasz grę, wielką przygodę i dreszczyk emocji na potężnych rollercoasterach!

Symulacje parku rozrywki

My Fantastic Park oferuje mnóstwo różnorodnych funkcji i możliwości, z których korzystać mogą wszyscy gracze. Odkryj My Fantastic Park.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Zachwyć swoją publikę!

W drogę do My Fantastic Park! Spełniaj potrzeby gości odwiedzających Twój park rozrywki, zgarniaj wartościowe punkty i lunadolary. Im dokładniej trafisz w smak publiki, tym lepiej. Kobiety, dzieci, mężczyźni i seniorzy życzą sobie bowiem w grze przeglądarkowej rożnego rodzaju kolejek i atrakcji. Dzięki strategicznemu planowaniu możesz stopniowo zamienić swój lunapark z lokalnej atrakcji w prawdziwą oazę rozrywki, która przyciąga wciąż to nowych gości.

Możliwości gier lunaparkowych

Gry lunaparkowe takie ja My Fantastic Park oferują przyjemną atmosferę gry. W tej grze przeglądarkowej wcielasz się w rolę menadżera i wznosisz swój własny park rozrywki. Do Twojej dyspozycji stoją przy tym rożne możliwości. Buduj jedyne w swoim rodzaju atrakcje i kolejki, począwszy od rzutu w puszki, po robiący ogromne wrażenie space shuttle. Ważną rolę w symulacji wesołego miasteczka online odgrywają różnego rodzaju surowce takie jak materiał, technika, idee i natura, które potrzebne są do budowy i rozbudowy atrakcji. My Fantastic Park oferuje interesującą mieszankę gry strategicznej dającej się obsługiwać w intuicyjny sposób, z przekonującym game play.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Przeżyj za darmo: Gry Upjers

Można w nie grać bez konieczności pobierania i instalacji. Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga produkuje gry przegądarkowe. Należą do nich również różnego rodzaju symulacje, w tym i symulacja lunaparku. Każdy może w nie grać za darmo. Jedynym warunkiem jest komputer z łączem internetowym i ważny adres email.

Forum - My Fantastic Park