My Fantastic Park – Przygoda w lunaparku!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Gry z tunelami strachu

Dla fanów gry nawiedzony dom gra online My Fantastic Park oferuje wymarzone możliwości. To właśnie tutaj możesz stworzyć swój własny park rozrywki i przyciągnąć jak największą liczbę gości zbudowanymi przez Ciebie atrakcjami. Buduj kolejki, autodromy i atrakcje, zadbaj o liczne budy z przekąskami i napojami i upiększ teren swojego lunaparku kwiatami w tej wyjątkowej symulacji wesołego miasteczka.


My Fantastic Park

Zagraj już teraz za darmo

Rzuć się w wir doskonałej zabawy w odjechanej grze w lunaparku. Zarejestruj się już teraz i graj za darmo w tą nadzwyczajną grę przeglądarkową.

Opcje

Gry o tematyce wesołego miasteczka oferują wiele możliwości. Począwszy od zróżnicowanych boosterów przez bogatą ofertę atrakcji, aż po piękne dekoracje.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia

Dowiedź swojej smykałki do interesów zarządzając swoim własnym wesołym miasteczkiem w My Fantastic Park urządzając go wedle własnych upodobań. Im bardziej zaawansowany jesteś w grze, tym więcej możliwości stoi również do Twojej dyspozycji. Upiększaj teren swojego lunaparku licznymi dekoracjami, otrzymuj punkty doświadczenia i zarabiaj lunadolary, dzięki którym możesz zakupić nowe przedmioty wyposażenia i atrakcje! Urządź swój własny lunapark w My Fantastic Park.

Idea gier lunaparkowych

Idea gier lunaparkowych jest prosta, lecz rewelacyjna! W zabawnej grze przeglądarkowej My Fantastic Park budujesz od podstaw swój własny park rozrywki. Jako ambitny menadżer lunaparku stawiasz swoją poprzeczkę stosunkowo wysoko – planujesz stworzyć piękny i interesujący park rozrywki i przyciągnąć do niego jak największą liczbę odwiedzających gości. W przekonującej mieszance gry strategicznej z symulacją lunaparku kształtujesz swój własny areał w My Fantastic Park. Wznoś różnego rodzaju atrakcje takie jak karuzelę łańcuchową, gabinet luster, space shuttle, autoskutery, pokaz kaskaderów, pokaz fok, wieżę freefall, teatr lalek, a strachów i statek huśtawkę. Odkryj doskonałą zabawę w symulacjach online.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Graj za darmo w gry Upjers

Już od 2006 roku producent gier komputerowych z Bamberga firma Upjers kreuje gry przeglądarkowe. W ten rodzaj gier online można grać całkowicie za darmo. Na dzień dzisiejszy Upjers ma w swoim portfolio już ponad 30 gier najróżniejszych gatunków – od symulacji lunaparku, po quizy wiedzy.

Forum - My Fantastic Park