My Fantastic Park – darmowa gra online Upjers!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – darmowe gry online

Dzięki kolorowej grze przeglądarkowej My Fantastic Park możesz zanurzyć się w świat darmowych symulacji lunaparku i wcielić w rolę dyrektora parku rozrywki. Twój cel: wzniesienie największego i najładniejszego My Fantastic Park. Teren swojego wesołego miasteczka możesz ukształtować całkowicie według własnych upodobań. Odkryj przygodę w grze online My Fantastic Park grając w nią za darmo w Twojej przeglądarce.


My Fantastic Park

Darmowa zabawa w przeglądarce

My Fantastic Park gwarantuje wszystkim graczom doskonałą zabawę. W tej grze przeglądarkowej możesz grać za darmo w ciekawą grę lunaparkową.

Darmowe gry lunaparkowe

Fascynują wszystkie grupy wiekowe – od młodzieży po starszych. A mowa tu jest o grach przeglądarkowych. W gry o tematyce wesołego miasteczka możesz grać za darmo.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Graj w My Fantastic Park

Żeby grać w My Fantastic potrzebny jest jedynie komputer z łączem internetowym i ważnym adresem email w jednym z darmowych serwisów mailowych. Jak tylko spełnisz te warunki, możesz zameldować się na stronie gry i stworzyć darmowe konto w grze. Po zakończeniu samouczka - wprowadzenia do gry, w którym zapoznajesz się z najważniejszymi funkcjami w grze możesz niezwłocznie rozpocząć przygodę w grze przeglądarkowej My Fantastic Park.

Funkcje darmowych gier online

W grze My Fantastic Park zostają oddane do Twojej dyspozycji fantastyczne możliwości. I tak na przykład w swoim lunaparku możesz budować różnego rodzaju atrakcje i dekoracje i interagować z innymi graczami na różne sposoby. Odwiedzaj codziennie lunaparki swoich przyjaciół i pomagaj im w codziennych obowiązkach. Za każdy zaprzyjaźniony lunapark, w którym udzielisz pomocy otrzymasz połowę gwiazdki przyjaźni. Jak tylko uzbierasz 3 gwiazdki przyjaźni, otrzymujesz w prezencie część karty. Przy odrobinie szczęścia może Ci się zdarzyć super rzadka karta! Zapoznaj się za darmo z możliwościami gier lunaparkowych i zagraj razem z nami w My Fantastic Park.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Graj za darmo w gry Upjers

Co zaczęło się jako hobbystyczny projekt w pokoju stołowym, osiągnęło na dzień dzisiejszy status jednego z największych europejskich oferentów gier przeglądarkowych! Już od 2006 roku firma Upjers GmbH z Bamberga produkuje i publikuje gry przeglądarkowe - czyli darmowe gry online, w które można grać bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - My Fantastic Park