My Fantastic Park – graj teraz za darmo

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Zabawa w symulacjach

Ta gra przeglądarkowa oferuje Ci czystą przyjemność z gry. A mowa jest tutaj o odlotowej grze przeglądarkowej My Fantastic Park. Wcielasz się tu w rolę menadżera własnego wesołego miasteczka, które kształtujesz od podstaw wedle własnych wyobrażeń. Rzuć się w wir doskonałej zabawy w przeglądarce i zagraj z nami za darmo! Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od super zabawy!


My Fantastic Park

Przyjemność z gry w przeglądarce

My Fantastic Park oferuje doskonałą zabawę w przeglądarce. Zarejestruj się już teraz, otwórz swój własny lunapark i graj z nami za darmo!

Opcje gier symulacyjnych

Interesujące gry symulacyjne – My Fantastic Park jest jedną z nich. W tej grze online możesz stworzyć swój park rozrywki według własnych upodobań.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia My Fantastic Park

Pisz swoją własną wersję historii wesołego miasteczka! Jako ambitny menadżer lunaparku decydujesz o losach swojego My Fantastic Park. Budujesz atrakcje, karuzele, kolejki, i innego rodzaju rozrywki takie jak rzut w puszki, autoskutery, oldtimery, dzięki którym przyciągasz rzesze gości. Zanurz się w fascynujący świat i graj za darmo z nami w grę przeglądarkową online My Fantastic Park.

My Fantastic Park – Graj z nami

By móc grać w My Fantastic Park wystarczy spełnić jedynie dwa warunki – komputer podłączony do internetu oraz ważny adres email potrzebny do rejestracji i założenia darmowego konta w grze. Po spełnieniu obydwu warunków za pomocą niewielu kliknięć możesz założyć konto w grze. We wprowadzeniu do gry – tzw. samouczku zapoznajesz się z podstawowymi funkcjami i możliwościami gry. Po jego zakończeniu możesz natychmiast rozpocząć swoją przygodę. Poznaj świat ultymatywnych gier symulacyjnych! W My Fantastic Park czeka na Ciebie mnóstwo darmowej przyjemności w przeglądarce. Kreuj swoją własną oazę rozrywki z jej super opcjami!

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Za darmo: gry Upjers

Już od 2006 firma Upjers produkuje i publikuje darmowe gry na przeglądarkę. Miliony ludzi na całym świecie gra w interesujące gry komputerowe online. Paleta gatunków jest przy tym bardzo bogata i sięga od gier o walce ze smokami po quizy wiedzy i gry symulacyjne.

Forum - My Fantastic Park