My Fantastic Park – Dołącz do nas!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Gry symulatory

Istnieje wiele gier symulatorów, lecz tylko niewiele z nich oferuje tak szerokie spektrum różnorodnych opcji i funkcji jak My Fantastic Park. W tej grze przeglądarkowej z kolejkami górskimi, w którą możesz grać za darmo, wcielasz się w rolę menadżera własnego lunaparku i budujesz go od podstaw. Nie zwlekaj i zarejestruj się w My Fantastic Park.


My Fantastic Park

Przyjemność w lunaparku

W My Fantastic Park oczekuje na Ciebie doskonała zabawa w lunaparku. Przeżyj jedną z najbardziej interesujących symulacji online w przeglądarce i graj razem z nami!

Opcje w grach symulatorach

Oferują świetne możliwości w grze. A mowa jest o symulacjach online. Również My Fantastic Park ma w swojej ofercie całe mnóstwo ciekawych możliwości.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia My Fantastic Park

Za kulisami My Fantastic Park kryje się historia sukcesu. Twoim zadaniem jest zaoferowanie gościom odwiedzającym lunapark jak najbardziej atrakcyjnego pakietu rozrywki i zaaranżowanie ich wolnego czasu w idealny sposób. W tym celu masz do swojej dyspozycji wiele różnorodnych opcji. Buduj zapierające dech w piersiach atrakcje takie jak aqua gigant, stawiaj sklepy z przekąskami, napojami, kawą i słodyczami, aby spełnić życzenia gości.

Super możliwości

My Fantastic Park oferuje przyjemność z gry w symulację w przeglądarce. Odkryj zabawną grę przeglądarkową z pasjonującymi funkcjami i zagraj z nami za darmo! Wykorzystaj jedyną w swoim rodzaju okazję na zawarcie wirtualnych przyjaźni z innymi graczami i wymieniaj się z nimi cennymi wskazówkami na temat gry. W jaki sposób najlepiej rozplanować umieszczenie atrakcji w My Fantastic Park, czy konieczne jest usuwanie przeszkód, jakie atrakcje cieszą się największym powodzeniem, to tylko nieliczne z kwestii, które warto przedyskutować z innymi graczami. Również i forum gry online My Fantastic Park oferuje doskonałą możliwość, by dyskutować o nowinkach w wirtualnym świecie lunaparków.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Graj za darmo: gry Upjers

Możesz w nie grać za darmo bez konieczności pobierania i instalacji. Wszystko czego potrzebujesz, by móc rozpocząć grę jest komputer z internetem i przeglądarką oraz ważny adres email i już możesz rozpoczynać wielką przygodę w darmowych grach przeglądarkowych i symulacjach online Upjers.

Forum - My Fantastic Park