My Fantastic Park – Tutaj znajduje się Twoja oaza rozrywki!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Przygoda w grach lunaparkowych

To niesamowite przeżycie: doskonała zabawa w My Fantastic Park. W tej zabawnej grze przeglądarkowej wcielasz się w rolę ambitnego Dyrektora lunaparku i budujesz swoje własne wesołe miasteczko – całkowicie wedle własnych wyobrażeń. Przekonaj się sam o wspaniałych możliwościach My Fantastic Park i odkryj fascynujący świat pełen różnego atrakcji i karuzel.


My Fantastic Park

Graj z nami za darmo!

Ta zabawa w przeglądarce jest całkowicie darmowa! Dzięki temu każdy zainteresowany może również grać w My Fantastic Park. Odkryj świat lunaparków!

Gry lunaparkowe dla wszystkich

Gry lunaparkowe takie jak My Fantastic Park przyciągają publikę różnych generacji. Czy to młodzian, czy babcia – każdy znajdzie tu dla siebie doskonałą rozrywkę.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Opcje gier lunaparkowych

Gra strategiczna My Fantastic Park oferuje Ci całe mnóstwo ciekawych opcji i możliwości w grze. I tak na przykład otrzymujesz codziennie w prezencie brązowy booster – czyli osiem przykrytych kart, które możesz odwrócić i wylosować w ten sposób przy odrobinie szczęścia super atrakcje. Począwszy od krzewu róż, przez fiołki, po czarujące wróżki, po części stoisk ze słodyczami. Dzięki pakietom boosterów możesz dorobić się w lunaparku niezłych przedmiotów!

Fascynacja grami lunaparkowymi

Co powoduje tak wielką fascynację grą przeglądarkową My Fantastic Park? Definitywnie jest to kompleksowa mieszanka różnego rodzaju czynników. Z jednej strony jest to definitywnie przekonujący gameplay, z drugiej intuicyjnie prosta obsługa gry, jak i przesłodkie, kolorowe grafiki lunaparku My Fantastic Park i jego liczne opcje. Im wyższy poziom posiadasz w grze, tym więcej opcji stoi również do Twojej dyspozycji. W szczególności dotyczy to wzrastającego poziomu rozrywki dostępnych Ci atrakcji. Doskonałą opcją jest również elastyczność czasowa pozwalająca każdemu graczowi indywidualnie decydować o ilości czasu spędzanego w symulacji lunaparku My Fantastic Park.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Rozkoszuj się za darmo grami Upjers

Czeka tu na Ciebie prawdziwa przyjemność! Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga kreuje i publikuje darmowe gry na przeglądarkę – gry online, w które można grać za damo bez konieczności instalacji w dowolnej przeglądarce. Do oferty gier Upjers należą oprócz licznych symulacji również quizy i poszukiwanie skarbów.

Forum - My Fantastic Park