My Fantastic Park – Graj z nami!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Mój lunapark

Tutaj możesz zarządzać swoim własnym My Park. W grze przeglądarowej My Fantastic Park budujesz swoje własne wesołe miasteczko, które wyposażasz w całe mnóstwo atrakcji i dekoracji. Naturalnie zaczynasz od małego placyku z kilkoma karuzelami, by w miarę rozwoju stać się gigantem na rynku rozrywki. Twoją pierwszą atrakcją jest rzut w puszki. Dzięki niej zarabiasz pierwsze lunadolary, które możesz zainwestować w rozwój.


My Fantastic Park

Darmowa przyjemność z gry

To dopiero doskonała zabawa w grze! Do tego jeszcze za darmo! W grze przeglądarkowej My Fantastic Park budujesz swój własny kolorowy park rozrywki.

Opcje My Park

Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów w grze strategicznej My Fantastic Park otwierają się przed Tobą nowe pasjonujące możliwości działania.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia gry

Właśnie tutaj możesz zrealizować się w roli menadżera. W kolorowej grze lunaparkowej My Fantastic Park to Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje wesołe miasteczko – gdzie umieścić najlepiej dekoracje różnego rodzaju, na jakich atrakcjach najlepiej się skoncentrować, aby przyciągnąć jak największą liczbę gości. My Fantastic Park gwarantuje Ci doskonałą i jedną w swoim rodzaju zabawę w typowym klimacie gry przeglądakowej online. Zanurz się w świat gier lunaparkowych i graj z nami za darmo!

MyPark – Kompleksowe możliwości

Różnorodne atrakcje, czadowe karuzele i kolejki górskie, wypieszczone grafiki, intuicyjnie prosta obsługa jak i przekonujący koncept gry – wszystko to oferuje gra przeglądarkowa My Fantastic Park. By móc grać w tą wyjątkową symulację wesołego miasteczka online, potrzebujesz jedynie komputera podłączonego do internetu z zainstalowaną przeglądarką i ważny adres email. Jak tylko spełnisz te warunki, możesz zarejestrować się na stronie startowej do gry, stworzyć darmowe konto i natychmiast rozpocząć grę. W samouczku – wprowadzeniu do gry zapoznajesz się z jej podstawowymi funkcjami. Po jego zakończeniu możesz rzucić się w wir doskonałej zabawy w My Fantastic Park.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Gratis: gry Upjers

Początkowo hobbistyczny projekt programisty osiągnął na dzień dzisiejszy rozmiary średniego przedsiębiorstwa. Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga tworzy i publikuje gry przeglądarkowe – kolorowe gry online, w które można grać za darmo bez konieczności pobierania i instalacji. Należy do nich również symulacja lunaparku My Fantastic Park.

Forum - My Fantastic Park