My Fantastic Park – Klikanie w parku rozrywki

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Park rozrywki w przeglądarce

Przeżyj przygodę we własnym lunaparku w przeglądarce. Wraz z grą My Fantastic Park producent gier komputerowych z Bamberga Upjers gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju grę przeglądarkową. To tutaj wcielasz się w rolę menadżera budującego i zarządzającego swoim własnym wesołym miasteczkiem. Do Twojej dyspozycji zostaje oddanych przy tym szereg możliwości. Wznoś zapierające dech w piersiach atrakcje i zachwyć nimi odwiedzających!


My Fantastic Park

Graj za darmo

W My Fantastic Park możesz grać całkowicie za darmo. Dzięki temu każdy zainteresowany może za pomocą kilku kliknięć zbudować swój własny park rozrywki.

Opcje gry internetowej

Odkryj możliwości symulatora lunaparku My Fantastic Park i wypróbuj jego liczne opcje. W tej grze przeglądarkowej online czeka na Ciebie całe mnóstwo atrakcji.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Historia gry

W wesołym miasteczku My Fantastic Park to Ty jesteś Dyrektorem i nadajesz ton! W kolorowej grze przeglądarkowej My Fantastic Park wcielasz się w rolę ambitnego menadżera, którego celem jest stworzenie prawdziwej oazy rozrywki. Dlatego też systematycznie budujesz w swoim lunaparku czadowe karuzele i kolejki górskie, autoskutery i różnego rodzaju pokazy. Im bardziej zróżnicowana Twoja oferta atrakcji, tym więcej gości przybywa codziennie do Twojego My Fantastic Park.

Kompleksowe funkcje parku rozrywki

My Fantastic Park oferuje szeroką paletę możliwości kreowania własnego lunaparku, dzięki której możesz zaprojektować go wedle własnych wyobrażeń i w każdej chwili dokonać przebudowy w miarę zmieniających się potrzeb. W tym wirtualnym symulatorze wesołego miasteczka możesz zawrzeć nowe przyjaźnie z graczami i wymieniać się z nimi informacjami na temat gry i nie tylko. Ponadto w My Fantastic Park możesz grać całkowicie za darmo. Wszystko czego potrzebujesz, by rozpocząć doskonałą zabawę to komputer z łączem internetowym oraz ważny adres email i... do dzieła! Zanurz się w fascynujący świat My Fantastic Park, zarób wirtualne lunadolary, zbieraj punkty doświadczenia!

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Darmowe gry Upjers

Już od 2006 producent gier przeglądarkowych online z Bamberga firma Upjers oferuje szerokie publice swoje darmowe gry strategiczne. W kolorowe symulacje Upjers możesz grać za darmo bez konieczności instalacji bezpośrednio w swojej przeglądarce. Jedną z najnowszych gier komputerowych Upjers GmbH & Co. KG jest symulacja lunaparku My Fantastic Park.

Forum - My Fantastic Park