My Fantastic Park – Twój własny park rozrywki czeka na Ciebie!

Gry z Upjers

My Fantastic Park – Twój własny park rozrywki!

Któż nie marzy o zbudowaniu własnego wesołego miasteczka z wieloma atrakcjami, karuzelami, kolejkami górskimi i skuterami? Czy to kolejka strachów, czy autoskutery, czy pokazy kaskaderów – w My Fantastic Park, sympatycznej grze przeglądarkowej masz możliwość wykreować swój własny park rozrywki wedle indywidualnych wyobrażeń. Przeżyj jedyną w swoim rodzaju przyjemność w przeglądarce!


My Fantastic Park

Gratisowa przyjemność z gry

W My Fantastic Park budujesz od podstaw swój własny park rozrywki. A najlepsze jest to, że w My Fantastic Park możesz grać od początku do końca za darmo!

Funkcje w grze My Fantastic Park

Są nadzwyczajne i oferują całe mnóstwo przyjemności z gry – a mowa tu o licznych opcjach w symulatorze wesołego miasteczka My Fantastic Park z jego różnorodnymi opcjami.

Całe mnóstwo atrakcji i dekoracji zapewnia gościom odwiedzającym Zoo doskonałe samopoczucie
Odjechane kolejki i skutery zachwycają masy
Wieża freefall i pałac strachów – to Ty decydujesz, co zbudujesz w swoim lunaparku
Młodzi goście kochać Fantastic Park

Własny park rozrywki

W grę przeglądarkową My Fantastic Park możesz grać całkowicie za darmo. Wszystko czego potrzebujesz, by rozpocząć grę to komputer podłączony do internetu oraz ważny adres email, aby móc założyć darmowe konto w grze. Jak tylko spełnisz te wymagania, możesz niezwłocznie rozpocząć swoją wielką przygodę i doskonałą zabawę w w symulacji parku rozrywki My Fantastic Park. Z podstawowymi funkcjami gry możesz zapoznać się zaś w samouczku.

My Fantastic Park – Możliwości

W symulacji online My Fantastic Park czeka już na Ciebie całe mnóstwo fascynujących opcji i funkcji. Korzystaj z codziennych darmowych boosterów, dzięki którym możesz wygrać atrakcyjne przedmioty i buduj najpiękniejsze atrakcje przyciągające jak największą liczbę gości. Zachwyć swoją publikę karuzelami łańcuchowymi, aqua gigantem, skuterami, pokazem kaskaderów, teatrem lalek i oldtimerami. Życzenia swoich gości możesz odczytać z chmurek unoszących się nad ich głowami. Otwórz swoje własne wesołe miasteczko i zostań najlepszym dyrektorem lunaparku wszech czasów w kolorowej symulacji My Fantastic Park.

Zbuduj w swoim wesołym miasteczku teatry i karuzele
Wielka różnorodność rollecoasterów gwarantuje dreszczyk emocji gościom lunaparku

Darmowe gry Upjers

Już od 2006 roku firma Upjers produkuje gry przeglądarkowe. W kolorowe symulacje online możesz grać bez konieczności pobierania i instalacji bezpośrednio w przeglądarce Twojego wyboru (np. Explorer, Firefox, Chrome). Do szerokiej palety gatunków gier oferowanych przez Upjers należy również symulacja wesołego miasteczka My Fantastic Park.

Forum - My Fantastic Park